Nový domov pro váš server

Umístěte svůj server do moderního datacentra v Tiskařské ulici v Praze, kde mu poskytneme prostor v racku a připojení k internetové síti.

Rack housing

Podpora 24/7

Technická podpora v datacentru řeší zákaznické požadavky po celý rok 24 hodin denně.

Vysokorychlostní porty a IPv6

Každý server je připojen do internetu vyhrazeným 1 Gbps portem. K dispozici je i 10 Gbps připojení. Podporujeme IPv6.

Zákaznické servery

Do datacentra lze umístit 1U, 2U nebo větší servery v rackovém provedení. Službu poskytujeme i tower serverům různých velikostí.

Bezpečnost datacentra

Vstup do datacentra je povolen jen pracovníkům a předem autorizovaným osobám.

Objednejte si server housing ještě dnes

Chcete raději rack housing?
Více o doplňkových službách

Co si můžete k server housingu ještě objednat?

 • SFTP zálohy

  Vyhrazený prostor na datové storage, kam zákazník zálohuje svá data. Schéma a zpracování záloh je v režii zákazníka. Klient k datům přistupuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu SFTP. Tato nabídka je k dispozici i samostatně. Nemusíte odebírat další serverové služby.

 • Zálohování - Bacula

  Řízené zálohování dat. Schéma záloh je stanoveno jako 1x denně inkrementální záloha a 1x měsíčně full backup. Data držíme 30 dní zpět. Obnovení ze zálohy provádíme (zcela) zdarma. Zálohovací schéma lze upravit na míru.

 • Firewall

  K dedikovaným serverům nebo k server housingu lze zakoupit jednoduchý SW firewall na úrovni hraničních síťových prvků nebo fyzický firewall (Cisco ASA apod.)

 • Administrace serveru 24/7

  Pokud si přejete plně spravovat operační systém serveru, přejděte na Managed server. Jde o profesionální službu včetně kompletní správy HW i SW serveru.

 • Mailhosting

  Umístění emailových schránek zákazníka na mailserver. K dispozici jsou služby: POP3, SMTP, IMAP, webmail, antivir, antispam. Tato služba není určena pro rozesílku obchodních sdělení.

 • Hromadné emaily

  Inteligentní rozesílka emailů s obchodním sdělením. Speciální řešení pro bezproblémové rozeslání emailů do schránek zákazníků. Odolné vůči spamfiltrům.

Nemáme co skrývat

Máte zájem o službu server housing a chcete vidět datacentrum?